درباره ما

ایرسا ثبت یکی از معتبرترین شرکت های ثبت در ایران می باشد که سالها ست در این زمینه فعالیت می کند. تمامی خدمات ثبتی و همچنین اخذ رتبه ثبت برند و دیگر موارد مرتبط که می توانید آنها را در بخش خدمات مشاهده کنید در ایرسا ثبت انجام می شود. از طرق مختلف می توانید با ما در اتباط باشید.

09199797244 :: 021-22111143
تهران سعادت آباد بلوار پیام نبش هفدهم پلاک 33واحد 2
شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی

0258Slider385
385

ثبت شرکت


موسسه حقوقی و بین المللی ایرسا ثبت برای تمامی شرکت های ایرانی در زمینه واردات و صادرات در سریع ترین زمان اقدام به ثبت شرکت به صورت قانونی با کمترین هزینه نموده است.
835

ثبت برند


نام برند در حقیقت نمادی از محصول و شرکت است.پس قبل از آن که نام برند شما از دست برود باید اقدام به ثبت یا تمدید مجدد پس از اتمام اعتبارآن کنید.موسسه ی ایرسا ثبت با دارا بودن متخصصین حقوقی بهترین خدمات ثبت برند را در ایران برای مشتریان گرامی انجام می دهد.
35

اخذ رتبه


چهت در یافت هر گونه فعالیت های پیمانکاری ،EPC ،مشاوره و... نیازمند دریافت اخذ رتبه ی آن می باشید.تیم ایرسا ثبت با دارا بودن متخصصین با تجربه آماده ی انجام اخذ هر گونه رتبه بندی برای شرکت شما با کمترین هزینه می باشد.
35

پیمانکاری


کلیه امور پیمانکاری و ثبت شرکت های پیمانکاری با رعایت ظوابط و قوانین در موسسه حقوقی و بین المللی ایرسا ثبت توسط متخصصین و کارشناسان مجرب انجام و اخذ می گردد.
Call Now Buttonتماس فوری